Program de concurs

 

 Ziua I - Sambata - 16 IUNIE 2018

 

9.00 - 10.00 - Intalnire la scena cu concurentii de la primele sectiuni de duminica ( detalii tehnice, intrebari, incarcat negative sau piese de pe stick, instalat instrumente pe scena etc )

 10.00 - 11.15 - CONCURS - CREATIE MUZICALA

11.15 - 11.30 - CONCURS - MUZICA VOCALA CLASICA

11.30 - 12.15 - CONCURS - INSTRUMENTAL

12.15 - 12.30 - CONCURS - TEATRU

12.30 - 12.45 - CONCURS - CREATIE LITERARA

12.45 - 12.50 - BANCURI, UMOR, CATERINCA ...

12.50 - 13.00 - CONCURS - RECITAT

13.00 - 14.00 - PAUZA + Intalnire la scena cu concurentii de la celelalte sectiuni de sambata ( detalii tehnice, intrebari, incarcat negative sau piese de pe stick etc)

 14.00 - 15.30 - CONCURS - MUZICA ROMANEASCA

15.30 - 16.15 - CONCURS - TALENT INNASCUT

16.15 - 16.45 - CONCURS - HITURI INTERNATIONALE

16.45 - 17.00 - CONCURS - LA MARE, LA SOARE

17.00 - 17.15 - CONCURS - CAMPIONI

17.15 - 17.30 - CONCURS - VOCEA VERII ( MASCULINA + FEMININA )

17.30 - 17.50 - CONCURS - A VENIT VACANTA

17.50 - 18.05 - CONCURS - VIS DE VARA

* SE ANUNTA CASTIGATORUL PREMIULUI DE POPULARITATE ( VOT ONLINE )

18.05 - 18.15 - CONCURS - SHOW-UL VERII

18.15 - 18.25 - VORBESTE MAREA

18.25 - 18.45 - COSTUM DE POVESTE

 18.45 - 19.00 - VOCEA DE RADIO

19.00 - 21.15 - RECITALURI

ORA 21.15 – 21.30 – SECTIUNEA VIDEOCLIP ( AVEM NEVOIE SA FIE INTUNERIC CA SA FOLOSIM PROIECTORUL )

21.30 - 22.30 - GALA LAUREATILOR ( toti concurentii urca pe scena pe tot parcursul GALEI )

 

 

Ziua a II-a - Duminica - 17 IUNIE 2018

 

 9.00 - 10.00 - Intalnire la scena cu concurentii de la ETNO, FOLCLOR … etc ( detalii tehnice, intrebari, incarcat negative de pe stick, pozitive etc )

 10.00 - 11.00 - CONCURS - ETNO

11.00 - 13.00 - CONCURS - MUZICA POPULARA

 13.00 - 14.00 - PAUZA + Intalnire la scena cu concurentii de la celelalte sectiuni de duminica ( detalii tehnice, intrebari, incarcat negative sau piese de pe stick etc )

 14.00 - 14.50 - CONCURS - MUZICA INTERNATIONALA

14.50 - 15.00 - PARADA MODEI - SCOALA MICILOR VEDETE ( MOMENT INAFARA CONCURSULUI )

15.00 - 16.00 - CONCURS - MISS si MISTER “ PRIMAVARA “

16.00 - 16.20 - CONCURS - HITURI ROMANESTI

16.20 - 16.40 - CONCURS - CANTECE DE VARA

16.40 - 17.00 - CONCURS - REMEMBER " MAMAIA "

17.00 - 17.05 - CONCURS - GRUPURI

17.05 - 17.10 - CONCURS - DANS ( INDIVIDUAL + TRUPE )

17.10 - 17.35 - CONCURS - LA RECE ( ACAPELLA )

17.35 - 18.10 - CONCURS - PIESE VECHI ( ROMANESTI SI INTERNATIONALE )

18.10 - 18.25 - DIVERTISMENT

18.25 - 18.40 - VOCEA DE 5 STELE

18.40 - 19.00 - SUNT O MICA VEDETA

ORA 19.00 - 21.00 - RECITALURI ( 120 MIN )

21.00 - 22.00 - GALA LAUREATILOR ( toti concurentii urca pe scena pe tot parcursul GALEI )
* SE ANUNTA CASTIGATORUL MARELUI PREMIU

 

 ATENTIE !

 Pentru fiecare sectiune, intrarea in concurs se face in ordine alfabetica !

VA RUGAM SA FITI LA SCENA CU O ORA INAINTE DE SECTIUNEA LA CARE CONCURATI !

MULTUMIM !

 


 

 

Copyright @ Mihai Traistariu , 2010. Designed by Metamorphozis