Program de concurs

 

 Ziua I - Vineri - 21 IUNIE 2019

 

9.00 - 14.00 - Instalare decor, sonorizare, lumini; intalnire la scena cu concurentii de la sectiunile de vineri ( detalii tehnice, intrebari, incarcat negative sau piese de pe stick, instalat instrumente pe scena etc )

 

 14.00 - 14.15 - CONCURS - A VENIT VACANTA

14.15 - 14.30 - CONCURS - PERLA MARII

14.30 - 15.00 - CONCURS - VOCEA DE RADIO

15.00 - 15.15 - CONCURS - LA MARE, LA SOARE

15.15 - 15.45 - CONCURS - CANTECE DE VARA

15.45 - 16.00 - CONCURS - VALURI PE PORTATIV

16.00 - 16.30 - CONCURS - SHOW-UL VERII

16.30 - 16.45 - CONCURS - VIS DE VARA

16.45 - 17.00 - CONCURS - BRIZA MARII

17.00 - 17.15 - CONCURS - MAGIA MUZICII

17.15 - 17.45 - CONCURS - DIVERTISMENT

17.45 - 18.00 - CONCURS - STEAUA DE MARE

18.00 - 18.15 - CONCURS - UMOR

18.15 - 18.30 - CONCURS - E VARA TA

 

* SE ANUNTA CASTIGATORUL PREMIULUI DE POPULARITATE ( VOT ONLINE )

 

18.30 - 20.00 - RECITALURI

 

ANDRA MARINESCU - 2 PIESE - 8 MINUTE
ANDREI TUDOR - 2 PIESE - 8 MINUTE
BIANCA GHEORGHE - 2 PIESE - 8 MINUTE
DARIA NEDEA - 2 PIESE - 8 MINUTE
DENISA DUTU - 2 PIESE - 8 MINUTE
DIANA DAMIAN - 3 PIESE - 12 MINUTE - CASTIGATOAREA MARELUI PREMIU 2018
IUSTIN GAVRILUTA - 2 PIESE - 8 MINUTE
LUANA FLOREA - 2 PIESE - 8 MINUTE
MADY SUDITU - 2 PIESE - 8 MINUTE
RAZVAN DECU - 2 PIESE - 8 MINUTE
TEODOR DANCI - 2 PIESE - 8 MINUTE
MARIANA BOJIN - 3 PIESE - 12 MINUTE
PARADA MODEI - 1 MOMENT - 5 MINUTE
CORNELIA GODA - 2 PIESE - 8 MINUTE

 

ORA 20.00 – 20.15 – SECTIUNEA VIDEOCLIP ( AVEM NEVOIE SA FIE INTUNERIC CA SA FOLOSIM PROIECTORUL )

 

20.15 - 21.00 - GALA LAUREATILOR ( toti concurentii urca pe scena pe tot parcursul GALEI )

 

 

 

Ziua a II-a - Sambata - 22 IUNIE 2019

 

9.00 - 10.00 - Intalnire la scena cu concurentii de la primele sectiuni de sambata ( detalii tehnice, intrebari, incarcat negative sau piese de pe stick, instalat instrumente pe scena etc )

 

 10.00 - 11.00 - CONCURS - CREATIE MUZICALA

11.00 - 11.10 - CONCURS - CREATIE LITERARA

11.10 - 11.20 - CONCURS - RECITAT

11.20 - 11.30 - CONCURS - TEATRU

11.30 - 12.00 - CONCURS - INSTRUMENTAL

12.00 - 12.10 - MUZICA VOCALA CLASICA

12.10 - 12.20 - CONCURS - COSTUM DE POVESTE

12.20 - 12.40 - CONCURS - VORBESTE MAREA

12.40 - 13.00 - SUNT O MICA VEDETA

13.00 - 13.30 - CONCURS - REMEMBER MAMAIA

 

13.30 - 14.00 - PAUZA + Intalnire la scena cu concurentii de la celelalte sectiuni de sambata ( detalii tehnice, intrebari, incarcat negative sau piese de pe stick etc)

 

 14.00 - 16.00 - CONCURS - MUZICA ROMANEASCA

16.00 - 16.20 - CONCURS - GRUPURI

16.20 - 17.00 - CONCURS - HITURI INTERNATIONALE

17.00 - 17.30 - CONCURS - VOCEA VERII ( FEMININA + MASCULINA )

17.30 - 17.45 - CONCURS - TALENT INNASCUT

17.45 - 18.00 - CONCURS - DANS

 

18.00 - 18.30 - RECITALURI

 

MARIANA BOJIN - 3 PIESE - 12 MINUTE
PARADA MODEI - 1 MOMENT - 5 MINUTE
CORNELIA GODA - 2 PIESE - 8 MINUTE

 

18.30 - 19.30 - GALA LAUREATILOR ( toti concurentii urca pe scena pe tot parcursul GALEI )

 

 

 

Ziua a III-a - Duminica - 23 IUNIE 2019

 

 9.00 - 10.00 - Intalnire la scena cu concurentii de la sectiunile de duminica dimineata ( detalii tehnice, intrebari, incarcat negative de pe stick, pozitive etc )

 

 10.00 - 10.30 - CONCURS - ETNO

10.30 - 12.00 - CONCURS - MUZICA POPULARA

 12.00 - 12.15 - CONCURS - ACAPELLA

12.15 - 12.45 - PIESE VECHI

12.45 - 13.00 - CONCURS - VALURILE MARII

13.00 - 13.15 - CONCURS - PLAIURI DOBROGENE

13.15 - 13.30 - CONCURS - CAMPIONII MUZICII

 

 13.30 - 14.00 - PAUZA + Intalnire la scena cu concurentii de la celelalte sectiuni de duminica ( detalii tehnice, intrebari, incarcat negative sau piese de pe stick etc )

 

 14.00 - 16.00 - CONCURS - MUZICA INTERNATIONALA

16.00 - 16.45 - CONCURS - MISS SI MISTER “ PRIMAVARA “

16.45 - 17.15 - CONCURS - HITURI ROMANESTI

17.15 - 17.45 - VOCEA DE 5 STELE

17.45 - 18.00 - CAMPIONII DANSULUI

 

18.00 - 18.30 - RECITALURI

 

MARIANA BOJIN - 3 PIESE - 12 MINUTE
PARADA MODEI - 1 MOMENT - 5 MINUTE
CORNELIA GODA - 2 PIESE - 8 MINUTE

 

18.30 - 19.30 - GALA LAUREATILOR ( toti concurentii urca pe scena pe tot parcursul GALEI )


* SE ANUNTA CASTIGATORUL MARELUI PREMIU

 

 ATENTIE !

 Pentru fiecare sectiune, intrarea in concurs se face in ordine alfabetica !

VA RUGAM SA FITI LA SCENA CU O ORA INAINTE DE SECTIUNEA LA CARE CONCURATI !

MULTUMIM !

 


 

 

Copyright @ Mihai Traistariu , 2010. Designed by Metamorphozis